Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

  200m treeningpult-treeningrihm d-control easy+
  search
  • 200m treeningpult-treeningrihm d-control easy+
  • 200m treeningpult

  200m treeningpult

  140,00 €
  Maksudega

  Sobilik väikestele, keskmistele ja suurtele koeratõugudele.

  Tööraadius 200m

  6 stimulatsioonitaset

  Mudel: d-control easy


  Tööpäevadel enne kella 17:00 esitatud tellimused jõuavad enamasti kohale järgmiseks tööpäevaks.

  Kogus
   1211 jälgijat, 1,1 tuh meeldimist

  Õppevideo
  Õppevideo
  Toote esitlus
  Toote esitlus
    Tasuta transport

  pakiautomaati tellimustele üle 100€

    Klienditugi +372 58253216

  Küsimuste korral helista julgelt

  Kui vajad abi otsustamisel helista numbril +372 58253216

  Ostjate kommentaarid leiad siit.

  Treeningrihm on hea abivahend lemmiku halbade harjumuste väljaharjutamiseks, olgu selleks siis rihma tirimine jalutamisel, üleliigne haukumine, prügikastis soramine, teiste loomade või inimeste ründamine.  Süsteem koosneb koera kaelarihmale kinnitatud saatjast ja kaugjuhtimispuldist.

   

  Sobilik väikestele, keskmistele ja suurtele koeratõugudele.

  Eelised:

  • Erakordne kasutusmugavus – üleliigsed nupud puuduvad, mis teeb seadme käsitlemise lihtsaks ja intuitiivseks
  • Vastuvõtjal ei ole odavamatele seadmetele tavapäraseid nuppe ja laadimispesasid, mille olemasolu kipub töökindlust halvendama


  Omadused
  :

  • Tegevusraadius kuni 200 meetrit.
  • Kerge veekindel vastuvõtja
  • Helisignaal
  • 6 stimulatsioonitaset
  • Aku tühjenemise indikaator puldil ja rihmal


  Seadmes kasutatakse CR2 tüüpi patareisid, mis kestavad tavaliselt 6 kuni 12 kuud. Kui vastuvõtjat (kaelarihma) ei lülitata vahepeal välja, võib patarei kestvus vastuvõtjas langeda umbes ühe kuuni. Tavaliselt seda kasutusviisi ei praktiseerita. Kuigi turul on saadaval ka CR2 tüüpi akud, eelistab enamik kasutajaid patareisid nende pikema eluea ja akulaadija ostmise vajaduse puudumise tõttu. Seadmel puuduvad sisseehitatud akud, mis meie hinnangul on eelis, kuna tihtipeale ei saa neid vahetada ilma seadet kahjustamata. Igal akul on piiratud laadimiskordade arv. Kui need otsa saavad, muutub kogu seade kasutuks. Seetõttu on CR2 patareide kasutamine praktilisem ja mugavam lahendus.


  Komplekti kuulub:

  • Kaugjuhtimispult + CR2 liitium-ioon patarei
  • Kaelarihm vastuvõtjaga + CR2 liitium-ioon patarei
  • Kontaktid vastuvõtjale: 12 ja 17mm (erineva karvapikkusega koertele)
  • Testlamp
  • Eestikeelne kasutusjuhend

   

  Pakkumine sisaldab ka lemmiku treenimise õppevideot.

  Seade on toodetud Tšehhis Euroopas tuntud tootja poolt DOGtrace.

  Garantii: 3 aastat

  Hoiatus
  - Turul levivad ilma maaletooja garantiita Dogtrace tooted. Hetkel on võimalik maaletooja garantiiga tooteid osta antud leheküljelt ning meie koostööpartnerite juurest. Koostööpartnerite nimekirja leiate siit. Teiste Dogtrace toodete internetis pakkujate puhul on tegemist müüjatega või Läti ettevõttega kelle toodetele maaletooja garantii ei laiene.  

  elektriline kaelarihm looduses- dogtrace

  Minu Lugu – Meie Lugu…

  Mul oli kunagi Weimari linnukoer ja kui ma oleksin varem teie treeningrihma omanud, oleks ta mul veel endiselt alles. Ta oli imeline sõber, parim võimalik, kuid ta sõi kõike, mida leidis. Temalt leiu ära võtmine oli võimatu ülesanne. Kõige söömine talle saatluslikuks saigi. Ta oli mulle toeks keerulistel aegadel ning meie vahel oli vastastikune side, teda oli varem koheldud halvasti, mistõttu ma hoolitsesin tema eest suure armastusega. Pärast tema surma ei tahtnud ma enam ühtki koera... kuid elul olid oma plaanid.

  Sõber saatis mulle pildi koerast kes vajas kodu ja ma läksin teda "lihtsalt vaatama". Ma tulin koju tagasi meie uue koeraga. Tema nimi on Jekyll ja ta on nagu tuul. Aja jooksul sain aru, et minu füüsilisest jõust jääb temaga toimetulekuks väheks, eriti väljas olles, kui ta nuusutas midagi või leidis jälje (ta on ju jäljekoer). Suure koera taltsutamine pole lihtne. Kui ta põgenema pääses, siis teadsin, et võin teda tunde oodata, enne kui ta tagasi tuleb..."

  Seepärast otsustasin puldiga treeningrihma kasuks. Varasemalt mind häirisid seda tüüpi seadmed, kuid hädas olles otsustasin ära proovida. Olen antud otsusega väga rahul! On lihtne hukka mõista seda, mida ei mõista.


  treeningrihm d-fence koera kaelas

  Jana

  Olen väga rahul teie treeningkaelarihmaga, tänu sellele õpetasin oma iiri terjerit metsloomade ja teiste koerte järele mitte jooksma. Nii saan end jalutuskäikudel rahulikumalt tunda ja me mõlemad naudime neid palju rohkem.


  Ülejäänud kogemuslood leiad siit. 

  Seotud tooted