Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

Ostutingimused kehtivad e-poe klientide (edaspidi Klient) ja OÜ Steming (edaspidi Müüja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Ostutingimusi täiendatakse vajadusel (vaidluste ja puuduva informatsiooni puhul) Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega.

Tellimuse vormistamisel kinnitab klient, et ta on tutvunud ja on nõus ostutingimustega.

Klient peab kontrollima ning olema veendunud, et arve aadress ja tarneaadressi andmed on õiged.

Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui klient on nõustunud kasutustingimustega ning kinnitanud tellimuse.

Kaup pannakse Müüja poolt teele hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast tellimuses toodud makse laekumist. Valides makseviisiks "maksan kättesaamisel", pannakse kaup teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist.

Kliendil on võimalik valida viie kättesaamise viisi vahel:

  • Postkontor (AS Eesti posti standardpakk)
  • Omniva pakiautomaat 
  • SmartPOST pakiautomaat
  • Kättetoimetus kulleriga
  • Tulen ise järele ( Juhul, kui te ei soovi e-poes tellimust vormistada helistage kaubale järgi tulemiseks numbril +372 58253216. Kui vormistate tellimuse e-poes ning soovite kaubale ise järgi tulla, võtame teiega ise ühendust.)

Müüja kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult ostutellimuse täitmiseks ning ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltel.

Tasudes kauba eest kättesaamisel lisatakse ostuarve paberkandjal saatepakendisse. Pangaülekandega maksmise korral leiate ostuarve e-kirjade "Teie tellimuse kinnitus" ja "Pangaülekande andmed" manusest.

Küsimused ja ettepanekud on oodatud e-posti aadressile info@raadiopiire.com

 

Garantii ja pretensiooni esitamise õigus

Tulenevalt võlaõigusseadusest laieneb kõikidele kaupadele 2 aastane pretensiooni esitamise õigus.

Toodetele laieneb tootjapoolne 3 aastane garantii, mis hakkab kehtima kauba väljasaatmise hetkest.

Müüja ei vastuta Kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest,  defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Puuduse ilmnemisel tuleb saata avaldus Müüja e-posti aadressile, kus tuleb kirjeldada avastatud puudust ja lisada võimalusel pildimaterjal ja ostuarve koopia. Avalduses ära märkida oma nimi, kontaktandmed ja kuupäev. Soovi korral võib puuduse ilmnemisel ühendust võtta ka telefoni teel.

Peale avalduse laekumist võtab Müüja ostjaga ühendust 7 päeva jooksul.

Taganemisõigus

VÕS § 56 lg 1 järgi võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemiseks tuleb kaup meile tagasi saata, tagastamise kulud kannab ostja. Kauba saatmiskulu (müüjalt tarbijale) tagastamisele ei kuulu. 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Tootepakend tuleb avada ettevaatlikult seda kahjustamata.

Kauba rikkumise korral on Müüjal õigus tagastatud tootest keelduda.

Kui tagastatav toode on viga saanud ja põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, Kliendi süü või hoolimatuse tõttu, jätab Müüja endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

Kauba eest tasutud summa tagastatakse kliendi arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul hetkest, kui müüja on tagastatava kauba kätte saanud. Raha tagastamine toimub peale kauba meiepoolset ülekontrollimist.

 

Toote tagastamiseks palume enne postitamist saata teavitus aadressile info@raadiopiire.com ja märkida järgnev:

 -          Tellija nimi

-           Tellimuse number

-           Tagastatav toode

-           Taganemise põhjus

-           Arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda

 

Tagastatav kaup peab jõudma Müüjani 30 päeva jooksul arvates tagastuse teavituse saamisest.