Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

Haukumisvastased kaelarihmad

 

haukumisvastane rihm
Haukumisvastased seadmed jagunevad tööpõhimõtte järgi nelja kategooriasse: ultraheli kasutavad seadmed, vibratsiooniga rihmad, spreiga rihmad ning elektriimpulssi kasutavad rihmad. Elektriimpulssi kasutav haukumisvastane kaelarihm on neist kõige tõhusam. Ultraheli ja vibratsiooni kasutavate seadmete toimuvuse tõenäosus on suhteliselt väike. Kõik
Dogtrace kaelarihmad kasutavad patarei poolt tekitatavat elektrilist impulssi.

 

Haukumisvastane rihm on ohutuhaukumisvastane kaelarihm sõrme pilt  

Haukumisvastane kaelarihm tuleb valida võttes arvesse koera suurust:

 
D-mute small light: 1-10kg (hind 72€)

D-mute small:  10-25kg (hind 77€)
D-mute light: 25-35kg (hind 87€)
D-mute: 35kg ja enam (hind 95€)Küsimuste korral helista julgelt numbril +372 58253216


Haukumine on igale koerale loomulik, kuid mida teha olukorras......

Loe edasi

kui  koer haugub situatsioonides,  kus haukumine pole vajalik või soovitud? Liigne haukumine on ebamugav teie naabritele kui ka teile endale. Haukumisvastane seade on hea ja ohutu abivahend liigse haukumise vastu . Eesmärgiks on see, et tulevikus ei peaks seadet enam kasutama.

Dogtrace haukumisvastane rihm  reageerib  lemmiku häälepaelte vibratsioonidele, mis tekivad haukumisel, mille tõttu on välistatud olukord, et kaelarihm aktiveerub teiste koerte haukumise peale. Suurele koerale on sobilik mudel d-mute või d-mute light ning väiksele koerale mudel d-mute small või d-mute small light.

Haukumise tuvastamisel annab kaelarihma küljes olev andur koerale heli ja/või lühikese korrektsiooniimpulsiga märku,et haukumine pole hea. Korrektsiooniimpulsi tugevust saab muuta vastavalt koera „iseloomule”. Kokku on kõigil Dogtrace seadmetel 5 eri tugevusega seadistatavat korrektsiooniimpulsi taset. Esimesed tasemed on väga nõrgad ning viimased tasemed on piisavad ka madalama tundlikusega koerte jaoks. Korrektsiooniimpulsi genereerib kaelarihmale kinnitatud anduris olev patarei, impulss on kõrge pingega, kuid madala voolutugevusega, mistõttu on see loomale ohutu.  Nahaärrituse vältimiseks ei ole seadet soovituslik jätta koerale kaela enamaks kui 12 tunniks pikema perioodi vältel.

Steiss et al viisid (2007) läbi teadusliku uuringu, kus mõõdeti varjupaiga koertel haukumise vastase rihma kasutamisel tekkivaid psühholoogilisi  ja käitumuslike reaktsioone. Uuringu tulemustes järeldati, et haukumise vastased rihmad ei suurendanud koerte stressitaset ning vähendasid efektiivselt haukumist.


Kokku on 4 toodet.

Kuvatakse 1–4 toodet (kokku 4)

Aktiivsed filtrid