Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

Raadiopiirded


raadiopiire.jpgKoerale vabadus ja endale meelerahu!


♦ Kas raadiopiire toimib minu koera peal?

On see ikka koerale ohutu? 
♦ Loe lähemalt siit või helista +372 58253216.


Õige valiku tegemiseks leiad abi siit.

Lühitutvustus: Raadiopiire on elektrooniline seade, mida kasutatakse lemmiklooma liikumise piiramiseks. Koera raadiopiire ...

(leitav veel nimetuste alt koerte elektrikarjus, koerapiire või koera elektriline piire) aitab koduhoovis hoida lemmikud kellele meeldib füüsilite tõkete alt läbi kaevata või neist üle ronida/hüpata. Samuti kasutatakse seadet tihti füüsilise aia puudumise korral. Koera elektrikarjus on sobilik nii väiksele, kui ka suurele koerale.

Süsteemi peamisteks osadeks on vooluvõrku ühendatav raadiosaatja, lubatud liikumisala piirav juhe ja vastuvõtjaga koera kaelarihm. Juhtmega piiratakse liikumisala väliskülg/perimeeter ning soovi korral ka aia sees olevad objektid (bassein, ilupõõsas, peenar). Juhe süvistakse 2-5cm sügavusele pinnasesse või kinnitakse olemasolevale aiale. Raadiosaatjaga ühendatud juhtme (moodustab kinnisse kontuuri) ümbruses tekib raadiosignaal. Kui koer üritab lubatud liikumisalast väljuda reageerib rihmal olev vastuvõtja juhtmes olevale signaalile ning annab koerale märku helisignaaliga. Helisignaali eiramisel ja edasi liikumisel saab lemmik ebameeldiva ja ohutu korrektsiooniimpulsi. Koer õpib reageerima helisignaalile ning liigub lubatud liikumisalasse tagasi. Impulsi saab koer tavaliselt mõned korrad raadiopiirde kasutusele võtmise alguses. Kui kahtled, kas koera raadiopiire on ohutu ja efektiivne loe postitust raadiopiire.weebly.com. Kõikidele Dogtrace toodetele kehtib 3 aastane tootjapoolne garantii. Dogtrace tooted on ohutud ning vastavad Euroopa Liidus kehtestatud nõuetele. 

Raadiopiirde süsteemi valimise lihtsustamiseks oleme koostanud juhendid, mille leiate ülalt vajutades lingile loe lähemalt. Süsteemi väljavalimisel jälgige kindlasti seda, mis kuulub ostukorvi lisatavasse komplekti. Mudelite 2002 ja 101 juurde kuulub ka 100 meetrit perimeetri piiramiseks vajaminevat juhet. Tootekirjelduste juures toodud numbrid 1200m (d-fence 101/1001) ja 2200 meetrit (d-fence 202/2002) on maksimaalsed juhtme pikkused mida on võimalik süsteemidele lisada. Lisajuhtme leiate kategooriast raadiopiirete lisad. Juhtme valimisel arvestage selle läbimõõdu kasvamisega kontuuri pikenemisel üle 400 meetri. Koerte arv keda soovite raadiopiirde abiga teie poolt määratud territooriumil hoida ei ole piiratud. Selleks vajalikud lisarihmad leiate kategooriast raadiopiirete lisad. Süsteemi paigaldamine on suhteliselt lihtne ning sellega peaks saama hakkama igaüks. Kõigi toodetega on kaasas detailsed kasutusjuhendid ning vajadusel abistame teid telefoni teel. Tänu 8 tugevusastmega kaelarihmale sobivad kõik Dogtrace mudelid nii väikestele, kui ka suurtele koertele. Kaelarihm on täiesti veekindel ning koer võib sellega vabalt ujuma minna.

Kokku on 4 toodet.

Kuvatakse 1–4 toodet (kokku 4)

Aktiivsed filtrid