Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

Dogtrace haukumise vastased rihmad annavad soovitud tulemuse lühikese aja jooksul. Harvadel juhtudel esineb probleeme koertega, kelle karvkate on väga tihe ja paks. Pikema karvaga koerte puhul on vajalik kasutada komplektis kaasas olevaid pikemaid kontakte. Kui pikematest kontaktidest ei piisa võib harvadel juhtudel osutuda vajalikuks karva lühemaks lõikamine. Lisaks on võimalik Dogtrace rihmadel reguleerida tundlikust haukumisel tekkivale vibratsioonile.

 

Ulgumine ja niutsumine

 

Ulgumisel ja niutsumisel tekkiv häälepaelte vibratsioon ei pruugi olla piisavalt tugev, et haukumisevastane rihm aktiveeruks. Seega, kas haukumisvastast rihma saab kasutada ka ebasoovitavast ulgumisest ja niutsumisest võõrutamiseks sõltub ulgumise ja niutsumise „tugevusest”. Selleks, et teada saada, kas rihm toimib ka teie koera puhul ebasoovitava ulgumise ja niutsumise välja harjutamiseks, tuleb see lihtsalt järgi proovida.

Suurel enamusel juhtudest toimib haukumise vastane seade laitmatult. Kui te ei saa haukumisvastast seadet toimima, aitame teil välja selgitada põhjuse ning pakume välja lahenduse.

Tagasi kategooria lehele