Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt

Haukumisvastane seade-tagasiside klientidelt

Usaldusväärse tagasiside saamiseks korraldasime kampaania, kus kogusime klientide kogemusi ja arvamusi meie Facebooki fännilehe seinale. Klientide kogemuslood on kopeeritud ka siia.

Carolin

Hei!

Meil on kasutusel haukumisvastane rihm. Rihm sai tegelikult soetatud viimases hädas, sest tunneli lõpus enam valgust ei paistnud ja meid ähvardasid kurjad naabrid. Ma ei ole eriti "shoki" rihmadest vaimustuses olnud, aga pean tõdema, et olen oma arvamust muutmas. Meie kasutame hetkel rihma kõige nõrgema vurtsu peal ja ilmselt ei teki vajadust seda kõrgema programmi peale reguleerida. Mitme tunnisest niutsumisest, ulgumisest ja haukumisest on saanud vaikne ja rahulik koer, kes ei häiri naabreid ja magab rahulikult, kuni pererahvas koju jõuab. Esineb veel mõningaid häälitsemise, kuid minimaalselt. Küll aga on täiesti lõppenud haukumine kui keegi uksest sisse tuleb. Kuna oleme alles treeningu alguses, siis jälgin koera ka läbi Skype'i. Premeerin head tulemust sellega, et võtan koera endaga järgmine päev tööle kaasa (ilma rihmata).

Loodan, et varsti saab rihma karpi tagasi panna ja lõplikult lauasahtlisse lükata!

Rihma saime kätte väga kiiresti, mis päästis meid suurest riiust naabritega. Rihma tellimine oli lihtne, kiire ja mugav ning klienditeenindus on siiani olnud tore ja abivalmis. Kaasa sai ka nö õpetuse, mis oli väga hästi ja selgelt mõistetav. 

Kindlasti ei proovi me soovimatut haukumist, ulgumist ja niutsumist korrigeerida ainult rihmaga vaid kasutame ka muid vahendeid ja premeerimis meetodeid.

haukumisvastane seade koera kaelas

Silver

Haukumise vastane rihm aitas väga kiiresti Andul lahti saada liigsest haukumisest. Pärast mõnepäevast harjumist lülitasime kaelarihma sisse. Koer sai suhteliselt kiiresti aru mida ta teha ei tohi. Kaupmees jagas kasulikku infot ning oli väga abivalmis. Julgen soovitada ka teistele.

haukumisvastane kaelarihm koera kaelas

Erle

Tere

Arvan et tegin õige otsuse et ostsin koerale haukumisvastase rihma. Enne rihma ostmist koer aina haukus iga aiast mööda jalutava koera peale ja muidugi postiljoni peale ka. See klähvimine muutus aina hullemaks ja häirivamaks. Kuna olin selle rihma suhtes alguses veidi skeptiline, siis lükkasin selle ostmist ikka edasi. Kuni lõpuks otsustasin et nii enam edasi elada ei saa. Õnneks tuli saadetis väga kiiresti kohale, muidu oleks veel ümber mõelnud et kas käitun ikka õigesti. Esimesed korrad sai koera jälgitud kuidas ta reageerib.Koer sai kohe esimese päevaga aru et teatud haukumine pole talle enam lubatud. Alguses hoidsin rihma peal iga päev mõned tunnid. Kui ta tormas aia äärde et haukuma hakata, keelasin teda. Ja kui ta ei haukunud mööduvate koerte peale siis kiitsin teda. Mõne nädalaga oli hüsteerilisest koerast saanud rahulik koer.Nüüdseks on koer ära õppinud et ühe haugatuse võib teha ,vahest on ju vaja aiast vareseid eemale peletada või mööduvale koerale endast märku anda. Enam ma talle igapäevaselt haukumisvastast rihma kaela ei pane, sest selleks pole enam nii suurt vajadust. Ma poleks uskunud et 10 aastane koer on võimalik nii lihtsa vaevaga vähem haukuma õpetada.

Kõike head!

Erle

Loe ka: Haukumisvastane kaelarihm- milleks ja kuidas?