Tasuta transport

pakiautomaati tellimustele üle 100€

Klienditugi +372 58253216

Küsimuste korral helista julgelt


Tagasiside on leitav ka facebookist. Allpool olevatest kogemuslugudest on osa otse meile saadetud.
 
Tarmo

Sai soetatud raadiopiirde seade selle aasta aprillis. Nelja kuune koer õppis kahe nädala jooksul tund poolteist päevas piiksudele reageerima ja praeguseks 9- kuusena hoiab piirdest eemale, juhul muidugi, kui elekter olemas. Tunnetab hästi piire kuhu minna ei tohi. Olen raadiopiirdega rahul ja loodan, et ka kutsa ! Soovitan ka teistele koeraomanikele, teenindus kiire ja korralik ! ! !

raadiopiire- klientide tagasiside

Eerik

Soovisite tagasisidet raadiopiirde kohta. Kuna mul puudub fb konto, siis saadan fotod ja lingi oma kodukale. Ise olen väga rahul piirdega, koer vast mitte niiväga . Aga ta õppis kiirelt selgeks, sai üsna hästi aru ka, kui piirdeala laiendati. Teenindus oli Teie poolepealt ka väga meeldiv ja kiire. Mina jäin igati rahule ja soovitan ka
teistele.
Lugupidamisega, Eerik
Kodulehe link: http://web.zone.ee/kollanekoer/piiga.htm

koera raadiopiire -koer kuudil

Sirje

Kaukaaslane Bosse on nööd tubli sönakuulelik kutsa. Inimesed pärivad, et värav on lahti, aga miks ta välja ei lähe.Naljaga öeldud, et hästi kasvatatud on.

Merly

Tere.
Meie oleme tootega väga rahul.Meil on nimelt Raadiopiire d-fence 2002.meil pole aeda ja koerad said vaid paari kolme päevaga oma territooriumi selgeks,mille suuruseks natuke rohkem ,kui 800meetrit.Et natuke vaeva ja tööd ja koerad ei hulgu mööda küla ja ei pea ketis istuma,mis on ju päris piinav ja igav loomale.meil on aedikus kaks koera,aga teine ei soovinud poseerida;-)ja tõesti toode vastab 5plus.Ning kaupmees on alati nõus jõu ja nõuga aitama,infot jagama.Et meie oleme kõigega rahul ja ei nurise millegi üle.Aitähh veelkord.

raadiopiire koerale- koguemuslood klientidelt

Pille

Tere! Mina olen ka rahul koerapiirdega. Meie koeral komme igale poole auke kaevata. Need peenrad, mis on piiratud, on korras. Kevadel piiran ka aiamaa ja ülejäänud lillepeenrad. Ja aiast välja ei kipu ta ammugi, jääb nagu naelutatult seisma nähtamatu tõkke ees.

koera raadiopiirde kogemus

Mari-Lii

Tere
Palusite tagasisidet seoses raadiopiirdega.
Raadiopiire sai ostetud juba siis, kui meie koer oli kutsikas ehk siis 5kuune. Meie majal on küll võrkaed ümber, aga osa sellest on 40 aastat vana ja heki sees alt traat ära roostetanud ja sealt meie koer ka aiast väljas hakkas käima. Selle probleemi lahendaski raadiopiire. Lisaks jäid puutumata ka lillepeenrad, mille üle on mul eriti hea meel. Raadiopiirde üles panemine oli väga lihtne. Juhtpuldi tõime tuppa seina peale. Väga mugav on puldist raadiopiiret sisse ja välja lülitada. Koera õpetasime tasapisi, kasutasime lipukesi. Hiljem lipukesi enam vaja polnud. Meie koer õppis kiirelt selgeks kuhu tohib minna ja kuhu mitte. Mõnikord ununeb raadiopiire sisselülitamata, aga koer oma piiridest välja ei lähe.
Soovitan kindlasti selgeks teha, kui palju läheb traati vaja. Meil jäi puudu ja suurest ehituspoest mulle seda traati ei osatud anda. Pidin ikkagi tellima. Seepärast on soovitav kohe vajalik kogus tellida ja paar patareid ka lisaks. Siis pikaks ajaks hooleta.
Olen väga rahul raadiopiirdega.
Mari
Margus
Peale raadiopiirde ostu seisavad meil maja uksed puhtana, kuna koer ei pääse enam neid mustaks hüppama ja postiljongi pääseb puhaste riietega kodupoole kuna koer ei pääse enam oma neljajalaga vastu aeda hüppama. Pildil on näha, et koeral veel kett kah kaelas, aga seda kasutame ainult siis kui keegi võõras on külas, muidu jookseb ikka vabalt mööda hoovi ringi ja pole mingit muret, et aiast välja pääseb.. Soovitan osta kellel veel pole.
raadiopiirde rihmaga koer

Anar

Sai siis raadiopiire ostetud selle aasta veebruaris. Õue ala on üpris suur, ilma aiata. Õppimine käis üsna ruttu. Esimestel päevadel ei saanud arugi, kuid kui ühe korra tunda sai, hakkas ise õppima ja katsetama. Nüüdseks pole mingit probleemi, koer ei lähe isegi hoovist välja juhul, kui tal puudub kaelarihm.

Oleme väga rahul tootega ning soovitame ka teistele

NB! Normaalset pilti ei leia, kuna kaelarihm lihtsalt ei paista välja kasuka alt.

koera elektrikarjus

Heleriin

Terekest.
Ka meie soetasime endale raadiopiirde.Nimelt Raadiopiire d-fence 101.See oli hädavajalik!Ostsime selle eelmisel aastal kui segavereline Kuti-Bella oli 7 kuune,kuna oli probleem, et koer tuleb minule kooli järgi.Aga kaua sa ikka koera 3km kaugusele koju tagasi tood.Koer õppis paari päevaga , et sellest hirmuäratavast joonest üle ei tohi minna.Meil on särtsu tugevus nullis kui kodust lahkume ,aga hoiatuspiiksu kaugus on maksimaalne 
Ka meil on omapäraseid juhtumeid olnud:kord panin koera aedikusse lamama,ning läksin ise tuppa et vaadata kas koer ikka lamab ilust aias.Mis te arvate kas lamas?Muidugi lamas Kuid natukese aja pärast proovis kutsa piirdest üle minna.Ja kus siis läksi kiunumine ja niuksumine lahti.Kuid ta läks tagasi omale kohale ning pani end sinna uuesti lamama Kui läksin kealarihma ära võtma oli ta energiline tahtis mängida.Kui aga kaelarihma ära võtsin pani Kuti-Bella kohe auto juurde lootes nii autosse pääseda.Ta kartis kõike ja kõiki.Kui sellest hirmust saime lahti maiuse ja palliga.
Koer on nüüdseks 1,5 aastane.Kõik tõõtab suurepäraselt.Koer on juba nii tark et kui õelda talle käsk ``aeda`` läheb koer kohe aeda juba ilma kaelarihmata.Polegi vaja mingit hirmutamist 
Kui poleks meil raadiopiiret ei saaks mina ka koolis käia 
Kahuks mul Bellast pilti pole kaelarihmaga aga panen lihtsalt pildi

elektrikarjus koerale- tagasiside

Mari-Mann

Oleme väga rahul raadiopiirdega. Jacky saab nüüd vabalt joosta maja ümber. Enam ta seiklema ei kipu. Aed puudub täielikult ning ala päris suur. Õpetamisega läks meil aega poolteist nädalat, kuna tegime rahulikult kõik etapid hoolega läbi. Raadiopiire jõudis kohale väga kiiresti (tellimisele järgneval päeval). Poe pidaja oskas vastata kõikidele tekinud küsimustele ning oskas anda head nõu. 5 tärni teenindus.

koera piirdeaed tagasiside

Annela

Ostsime raadiopiirde alles nädal tagasi, ning õppimine käib täie hooga. Juba on piirid enam-vähem teada, kahekesi koos ikka juhtub, et mänguhoos lipatakse üle, aga asi edeneb iga päevaga Mina igatahes olen rahul ja koertel ka rõõmsam koos mürada, kui istuda ketis. Probleem on muidugi sellega, et neil hirmus paks karv, kui ühel päeval kärpida karvu, siis teine päev seda kohta leida on raske, aga mõne särtsu on ikka saanud ja juba teavad piiksumisest kaugemale hoida küll. Teeninduse pool oli küll megakiire, ühel päeval saatsin tellimuse ja järgmisel hommikul oli pakk postkontoris. Super!

raadiopiire suurele koerale-tiibeti mastif

Eveli

Tere.

Tellisin teie e-poest koera raadiopiirde ja olen sellega väga rahul. Õppimine läks kiiresti koer sai paari päevaga hästi aru kus on tema ala .Soovitan seda kõigile.Kahjuks ei ole koerast fotot.